Goście

Maria Dębska

Maria Dębska, ur. w 1991, aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, pianistka. Absolwentka Wydziału Aktorskiego PWSFTViT w Łodzi (2017). Ukończyła pierwszy rok na Wydziale Fortepianu Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie prof. Marka Drewnowskiego.
 
Za tytułową rolę w „Marii Stuart” w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego została nagrodzona Grand Prix za wybitną osobowość sceniczną i Nagrodą Publiczności 34. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, Nagrodą aktorską na Międzynarodowym Festiwalu Szkól Teatralnych w Brnie, a także łódzką "Złotą Maską" za najlepszy debiut aktorski w sezonie 2015/2016.
 
Aktorka Teatru Polskiego w Warszawie. Na profesjonalnej scenie debiutowała w Teatrze Studio w Warszawie w spektaklu „Ripley pod ziemią” Radosława Rychcika. Wystąpiła m. in. w filmach „Zabawa, zabawa”, "Pech to nie grzech", „Cicha noc” , „Moje córki krowy”  i „Demon”, występuje w serialu „W rytmie serca”, „Wojenne dziewczyny”, „Barwy szczęścia”. W 2019 roku zobaczymy ją w filmie "Piłsudski" w roli Aleksandry Piłsudskiej i w filmie „Czarny Mercedes” w reżyserii Janusza Majewskiego.

sputnik

Dyrektor Festiwalu

Małgorzata Szlagowska-Skulska
malgorzata@ear.com.pl


TELEFON

+48 22 523 41 18

PR Manager

Natalia Walka
natalia@ear.com.pl

Koordynator programowy

Roksana Pietruczanis
roksana@ear.com.pl

wisła